Ilustračné foto. Zdroj: Internet.

Čo je telepatická komunikácia?

Odpoveď je jednoduchá. Je to naša schopnosť komunikovať bez použitia slov. Komunikácia od srdca k srdcu, alebo ak chcete, priamo z duše k duši: od vedomia k vedomiu. Takáto komunikácia je možná medzi ľuďmi, zvieratami, rastlinami, ale aj s navonok neživými kameňmi. Poviete si: S rastlinami? To určite, veď tie nemajú schopnosť komunikovať. Moja odpoveď je: Majú! Veď aj vedci zistili, že rastlinám sa darí lepšie, keď sa s nimi rozprávame a máme ich radi. Vnímajú… Cítia pozitívne i negatívne myšlienky. 🙂 Telepatická komunikácia je primárny spôsob dorozumievania sa. Bola tu ešte skôr, než vznikla reč. Je tak jednoduchá, že vlastne ani nevieme, že ju využívame každý deň. Neuvedomujeme si to, a predsa ju používame.

Už sa Vám stalo, že ste na niekoho pomysleli a dotyčný človek vám chvíľu na to zavolal? Poviete si: „telepatia.“ Áno, ale nie tak, ako si myslíte… Tomuto telefonátu predchádzalo akési podvedomé cítenie. Dotyčný v tej chvíli prijal podvedome správu, že na neho myslíte a zrejme ani nevie prečo, musel Vám jednoducho zavolať.

Alebo ste sa možno pozreli na svojho domáceho miláčika a pri pohľade naň Vás premohol pocit nekonečnej lásky a a radosti? Práve toto je telepatia, táto láska je obojstranná, takže Vy cítite aj tú jeho lásku, no myslíte si, že je to len z vašej strany. 🙂 Môžete mi veriť, viem, o čom hovorím. 🙂

Čo na komunikáciu potrebujem?

Na to aby som dokázala nadviazať kontakt s vašim zvieratkom mi stačí jeho meno, vek a fotografia.

Komunikujem osobne aj na diaľku. Nezáleží na tom, či zvieratko žije, alebo už odišlo za dúhový most. Princíp je rovnaký. No komunikácia so zvieratkom, ktoré už odišlo je možná najskôr týždeň po jeho odchode.

Pre lepšiu predstavu sem uvádzam video o telepatickej komunikácii známej komunikátorky Penelope Smith so zvieratami a matkou zemou, ktoré som pre Vás preložila: