Ilustračné foto. Zdroj: Internet.

Čo je telepatická komunikácia?

Odpoveď je jednoduchá. Je to naša schopnosť komunikovať bez použitia slov. Komunikácia od srdca k srdcu, alebo ak chcete, priamo z duše k duši: od vedomia k vedomiu. Takáto komunikácia je možná medzi ľuďmi, zvieratami, rastlinami, ale aj s navonok neživými kameňmi. Poviete si: S rastlinami? To určite, veď tie nemajú schopnosť komunikovať. Moja odpoveď je: Majú! Veď aj vedci zistili, že rastlinám sa darí lepšie, keď sa s nimi rozprávame a máme ich radi. Vnímajú… Cítia pozitívne i negatívne myšlienky. 🙂 Telepatická komunikácia je primárny spôsob dorozumievania sa. Bola tu ešte skôr, než vznikla reč. Je tak jednoduchá, že vlastne ani nevieme, že ju využívame každý deň. Neuvedomujeme si to, a predsa ju používame.

Už sa Vám stalo, že ste na niekoho pomysleli a dotyčný človek vám chvíľu na to zavolal? Poviete si: „telepatia.“ Áno, ale nie tak, ako si myslíte… Tomuto telefonátu predchádzalo akési podvedomé cítenie. Dotyčný v tej chvíli prijal podvedome správu, že na neho myslíte a zrejme ani nevie prečo, musel Vám jednoducho zavolať.

Už sa Vám niekedy stalo, že ste sa pozreli na svojho domáceho miláčika a pri pohľade naň Vás premohol pocit nekonečnej lásky a a radosti? Práve toto je telepatia, táto láska obojstranná, takže Vy cítite aj tú jeho lásku, no myslíte si, že je to len z vašej strany. 🙂 Môžete mi veriť, viem, o čom hovorím. 🙂

Alebo ešte jednoduchší príklad: pozriete sa na svojho psa a vidíte na ňom, že „myslí“ na pamlsok. Poviete si, že veď on ani nemyslí na nič iné. Ale v tejto chvíli ste práve zachytili jeho správu, len si to v tejto súvislosti ani neuvedomujete, že ide o telepatiu. 🙂

Tu uvádzam video o telepatickej komunikácii známej komunikátorky Penelope Smith so zvieratami a matkou zemou, ktoré som pre Vás preložila: